Pracownicy Urzędu

 

SEKRETARZ GMINY MOSINA

Marlena Zaleśna - Tytyk

618109-554

sekretarz.gminy@mosina.pl

REFERAT ORGANIZACYJNY

Monika Kujawska (kierownik)

618109-575

monika.kujawska@mosina.pl

Agnieszka Fajfer

618109-556

agnieszka.fajfer@mosina.pl

Justyna Rosić (sekretariat)

618109-550

um@mosina.pl

Halina Kałmucka 

618109-555

halina.kalmucka@mosina.pl

Magdalena Nowak (centrala)

618109-500

magdalena.nowak@mosina.pl

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI MEDIÓW

Joanna Nowaczyk

618109-553

informator@mosina.pl

URZĄD STANU CYWILNEGO

Marzena Obst (kierownik)

618109-560

usc@mosina.pl
marzena.obst@mosina.pl

Alicja Sroka

618109-561

alicja.sroka@mosina.pl

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH  I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Małgorzata Pietrzak-Doruch (kierownik)

618109-509

malgorzata.pietrzak-doruch@mosina.pl

Agata Turkiewicz

618109-565

agata.turkiewicz@mosina.pl

Monika Kuciak   

618109-562

monika.kuciak@mosina.pl

Małgorzata Stańczak

618109-563

malgorzata.stanczak@mosina.pl

REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I BUDOWNICTWA

Miłosz Sura

618109-571

milosz.sura@mosina.pl

Renata Burda

618109-572

renata.burda@mosina.pl

Marcin Matysiak

618109-573

marcin.matysiak@mosina.pl

Justyna Piosik- Zawiślak

618109-570

justyna.piosik@mosina.pl

Hanna Bober
(zastępstwo: Stanisław Chrust)

618109-579

hanna.bober@mosina.pl
stanislaw.chrust@mosina.pl

Bartosz Demski

61 1018-228

bartosz.demski@mosina.pl

REFERAT GEODEZJI I NIERUCHOMOŚCI

Piotr Sternal (kierownik)

618109-578

piotr.sternal@mosina.pl

Rozalia Skrzypczak
(zastępstwo Szymon Kędziora)

618109-574

rozalia.skrzypczak@mosina.pl
szymon.kedziora@mosina.pl

Anna Sobkowiak

618109-576

anna.sobkowiak@mosina.pl

Beata Tomczak – Taisner

618109-577

beata.tomczak@mosina.pl

REFERAT OŚWIATY, PROMOCJI, KULTURY i SPORTU

Anna Balcerek – Kałek (kierownik)

618109-580

a.balcerek-kalek@mosina.pl

Marlena Chmielewska

618109-528

promocja@mosina.pl

Lidia Baraniak

618109-581

lidia.baraniak@mosina.pl

Anna Wojnowska

618109-582

anna.wojnowska@mosina.pl

Katarzyna Leszczyńska
(zastępstwo Paulina Ludwiczak)   

  618109-569

k.leszczynska@mosina.pl
paulina.ludwiczak@mosina.pl

Agata Lubowicka

618109-557

alubowicka@mosina.pl

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Justyna Kaczmarczyk

618109-504

audytor@mosina.pl

BIURO OBSŁUGI PRAWNEJ

Zygmunt Kmiecik

618109-568

 

Elżbieta Napierała - Kęsy

618109-504

elzbieta.napierala-kesy@mosina.pl

REFERAT ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM

PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

Krzysztof Kaczmarek (kierownik)

618109-503

zb@mosina.pl

BIURO OBSŁUGI INTERESANTA

Danuta Wojciechowska (kierownik)

618109-505

boi@mosina.pl

Hanna Barcz

618109-506

boi@mosina.pl

Punkt Potwierdzania
Profili Zaufanych

618109-508

 

STRAŻ MIEJSKA

Jarosław Dobicki (komendant)

510 143 150

jaroslaw.dobicki@mosina.pl

Grażyna Cichocka

730 857 365

straz.miejska@mosina.pl

Włodzimierz Głuchy

730 860 599

straz.miejska@mosina.pl

Mikołaj Zyk

730 037 352

straz.miejska@mosina.pl

Damian Pietruszewski

730 555 117

straz.miejska@mosina.pl

Jakub Skibiński

501 467 311

straz.miejska@mosina.pl

Michał Salamon

730 547 024

straz.miejska@mosina.pl

Rafał Filipowicz

730 882 531

straz.miejska@mosina.pl

Julia Myślicka

730 838 055

straz.miejska@mosina.pl

REFERAT FINASOWO-BUDŻETOWY

Maria Borowiak – Skarbnik Gminy

618109-510

skarbnik@mosina.pl

Agnieszka Chełminiak

618109-511

achelminiak@mosina.wokiss.pl

Ewa Kowalewska

611018-205

ewa.kowalewska@mosina.pl

Magdalena Batura

618109-512

mbatura@mosina.pl

Żaneta Biała

618109-513

zaneta.biala@mosina.pl

Katarzyna Marcinkowska

618109-521

katarzyna.marcinkowska@mosina.pl

Joanna Jarecka

618109-514

joanna.jarecka@mosina.pl

Monika Smelkowska-Kaczmarek

618109-515

monika.smelkowska@mosina.pl

Iwona Dubert

618109-520

iwona.dubert@mosina.pl

Honorata Przybylska

618109-517

honorata.przybylska@mosina.pl

Renata Pawlikowska

618109-516

renata.pawlikowska@mosina.pl

Mirosława Walasiak

618109-518

miroslawa.walasiak@mosina.pl

Joanna Jerzyńska

611018-218

joanna.jerzynska@mosina.pl

Ewelina Waligórska

618109-525

ewelina.waligorska@mosina.pl

Agnieszka Buśko
(zastępstwo Marzanna Szymańska)

618109-519

agnieszka.busko@mosina.pl marzanna.szymanska@mosina.pl

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA

Dominika Grząślewicz – Gabler (kierownik)

618109-545

dgabler@mosina.pl

Krystyna Panek

618109-546

krystyna.panek@mosina.pl

Katarzyna Ochocka-Kasprzyk

618109-547

katarzyna.ochocka@mosina.pl

Natalia Rynkowska

 

natalia.rynkowska@mosina.pl

Danuta Sobańska
(zastępstwo Monika Czaińska)

611018-245

danuta.sobanska@mosina.pl
monika.czainska@mosina.pl

Michał Dudziak

611018-246

michal.dudziak@mosina.pl

Martyna Tonińska

611018-245

martyna.toninska@mosina.pl

Izabela Baranowska   

 618109-564

izabela.baranowska@mosina.pl

ZESPÓŁ INFORMATYKÓW
ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Bartosz Dmochowski (kierownik)

618109-522

admin@mosina.pl

Dominik Wiktorowski

611018-223

dominik.wiktorowski@mosina.pl

REFERAT INWESTYCJI I ROZWOJU GMINY

Joanna Pawlicka (kierownik)

618109-530

joanna.pawlicka@mosina.pl

Małgorzata Winiecka

  618109-535  

malgorzata.winiecka@mosina.pl

Agnieszka Grabarczyk

618109-531

inwestycje@mosina.pl

Małgorzata Piotrowska

618109-532

malgorzata.piotrowska@mosina.pl

Hanna Woźnikiewicz

618109-536

hanna.woznikiewicz@mosina.pl

Bartosz Taisner

611018-230

bartosz.taisner@mosina.pl

Daniel Schoenradt

611018-231

daniel.schoenradt@mosina.pl

BIURO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Magdalena Rembalska

611018-233

zamowienia.publiczne@mosina.pl

Agnieszka Kasprzyk

618109-538

agnieszka.kasprzyk@mosina.pl

REFERAT MIENIA KOMUNALNEGO

Anna Pawlicka-Różańska (kierownik)

618109-526

anna.pawlicka-rozanska@mosina.pl

Agata Wencel – Socha

618109-527

agata.socha@mosina.pl

Katarzyna Frydrychowicz

618109-529

katarzyna.frydrychowicz@mosina.pl

Grzegorz Suszczyński

618109-534

grzegorz.suszczynski@mosina.pl

Klaudia Maćkowiak
(zastępstwo Anna Pietruszyńska)

618109-533

klaudia.kolodziejczak@mosina.pl anna.pietruszynska@mosina.pl

Sylwia Bartnikowska

611018-226

sylwia.bartnikowska@mosina.pl

Bartosz Twers   

 618109-533  

bartosz.twers@mosina.pl

BIURO RADY MIEJSKIEJ

Piotr Sokołowski (kierownik)

618109-542

rada.miejska@mosina.pl

Anita Ćwiklińska

      618109-540   

anita.cwiklinska@mosina.pl

Salka Przewodniczącego

611018-240

 

BIURO ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI I FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI

Katarzyna Lewandowska (kierownik)

618109-537

euro@mosina.pl

Agnieszka Gruszczyńska

611018-235

a.gruszczynska@mosina.pl

Katarzyna Suchocka

611018-235

katarzyna.suchocka@mosina.pl

GMINNE CENTRUM INFORMACJI

Karolina Adamczyk-Pięta

618192-746

gci@mosina.pl

Beata Tomczak

618192-746

gci@mosina.pl

 

Redakcja serwisu mosina.pl info@mosina.pl