fb

Relacje

Data opublikowania: 2021-03-01

Sukcesy Akademii Judo

Zawodnicy Akademii zaliczyli pierwszy międzynarodowy start w tym roku oraz zdobyli kolejne ważne doświadczenie.

W składzie:

-Eliza Wróblewska (70kg),

-Agata Szafran (63kg),

-Kacper Kubiak (90kg).

reprezentowali Polskę w turnieju European Open w Pradze, który odbył się w dniach 27-28 luty. Na zawody zostało powołanych w sumie 28 zawodników z Polski, a w samym turnieju wystartowało ponad 300 judoków z 23 krajów.

Wysoki poziom zawodów i interesujące wali spowodowały wiele emocji.

Eliza Wróblewska zajęcia bardzo dobre 7 miejsce.

Troszkę mniej szczęścia mieli Agata i Kacper, ponieważ zakończyli rywalizację po pierwszych walkach.

W dniu 27 luty odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorów w  Opolu- pierwszy krajowy turniej z tegorocznego kalendarza Polskiego Związku Judo.

Zawodnicy Akademii Judo wystartowali w dziewięcioosobowym składzie.