fb

Relacje

Data opublikowania: 2018-12-03

Tatiana Tomczak złotą medalistką

W miniony weekend w Olsztynie trójka Fightersów wystartowała w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo Olimpijskiego BALTIC CUP 2018. Złoty medal wywalczyła wygrywając swoje trzy walki Tatiana Tomczak, na piątym miejscu zakończyła zawody debiutująca w kategorii kadeta Wiktoria Wośkowiak. Mniej szczęścia miał tym razem Sergiusz Wojciechowski, który przegrał swoją pierwszą walkę.

M. Tomczak

Pozostałe Relacje
2018-12-13

VIII Gwiazdkowy Turniej Taekwondo Dzieci

Zawodnicy UKS FIGHTERS MOSINA wywalczyli w Kórniku drużynowo 2 miejsce zdobywając przysłowiowy worek medali.

5 grudnia, jak co roku, powitaliśmy w Mosinie Świętego Mikołaja. Na pl. 20 Października zorganizowano zabawy dla najmłodszych.

W Olsztynie trójka Fightersów wystartowała w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo Olimpijskiego BALTIC CUP 2018.

SP nr 2 została laureatem wojewódzkiego konkursu Tydzień obchodów 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

21 listopada br. odbył się w GCI już ostatni w tym roku dyżur ekspertów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu.

Zespół Bezuma Team Kids, w którym tańczy uczennica SP 2 w Mosinie Paulina Bączyk zdobył trzykrotne Mistrzostwo Świata.