fb

Relacje

Data opublikowania: 2018-11-28

Trzy tytuły mistrza świata

Paulina Bączyk uczennica klasy 6b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie wraz z koleżankami z zespołu tanecznego Bezuma Team Kids w dniach 19.11.-21.11.2018 r. brała udział w Mistrzostwach Świata WADF w Libercu. Czterodniowy wyjazd do Czech dla Pauliny i jej koleżanek z zespołu okazał się wielkim sukcesem. Ciężka praca i szereg wyrzeczeń została doceniona. Bezuma Team Kids, w którym tańczy Paulina zdobył trzykrotne Mistrzostwo Świata w kategorii:

• Contemporary Ballet Showcase Team Juveniles
  • Jazz Dance Large Team Juveniles
  • Jazz Dance Small Team Juveniles

Warto również nadmienić, że w Mistrzostwach Europy WADF w Szczecinie, które odbyły się w czerwcu 2018 roku, Paulina ze swoim zespołem zdobyła Mistrzostwo Europy w kategorii Contemporary Ballet Showcase Team Juvenilesoraz V-ce Mistrzostwo Europy w kat. Jazz Dance Large Team Juveniles.

Paulinie i jej koleżankom z zespołu życzymy powodzenia w odnoszeniu tanecznych sukcesów.

źródło: sp2mosina.edu.pl
zdjęcia: Facebook Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie

Pozostałe Relacje
2019-02-18

Sukcesy zawodników UKS Fighters Mosina

Czwórka zawodników UKS Fightets Mosina wystartowała w międzynarodowym turnieju Pomerania Open XII.

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie -Tatiana Tomczak została laureatką konkursu "Enea Akademia Talentów".

Jak co roku CK w Nowinkach przygotowało szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Każdy mógł wybrać coś dla siebie.

V Bieg Zimowy "Policz się z cukrzycą"

Fotorelacja z V Biegu Zimowego zoragnizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie w ramach 27. Finału WOŚP.

Ostatnie trzy miesiące minionego 2018 roku obfitowały w mosińskim klubie szermierczym w szereg walk, treningów i zawodów.

W świąteczny wieczór 6 stycznia w świetlicy w Świątnikach po raz dziewiąty rozbrzmiewały dźwięki kolęd.