fb

Relacje

Data opublikowania: 2018-05-14

Zawodnicy UKS Fighters Mosina na podium

W weekend 11/12 maja, czwórka fightersów pod opieką trenerki Agaty Ryll rywalizowała w zawodach Międzynarodowego Pucharu Polski P1 w Taekwondo Olimpijskim - Olecko Hidori CUP. Nasi zawodnicy wypadli na przysłowiowy medal: srebrny krążek w kategorii kadet zdobyła Tatiana Tomczak a w kategorii młodzik srebrny medal wywalczyła Wiktoria Wośkowiak. Brązowy medal w kategorii juniora zdobył Szymon Pluskota, a trochę szczęścia zabrakło tym razem Sergiuszowi Wojciechowskiemu.

Mariusz Tomczak

Pozostałe Relacje
2018-05-21

Od dekady ICEO integruje społeczność lokalną

To już 10 lat minęło, kiedy powstało Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe w Świątnikach.

8 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Mosinie odbył się gminny konkurs pt. „Turniej wiedzy o Mosinie i okolicy”.

W Mosinie odbyła się uroczystość przekazania Sztandaru Sołtysów Powiatu Poznańskiego przedstawicielom Gminy Kleszczewo.

O tym, że pierwsza pomoc to nic trudnego, mogli przekonać się mieszkańcy podczas warsztatów „Pierwsza pomoc w praktyce”.

16 maja br. w SOSW im. J. Korczaka w Mosinie odbył się III Integracyjny Turniej Wiedzy i Umiejętności „Zaradni – Samodzielni".

W sobotę 19 maja, cztery mosińskie osiedla upamiętniły 170-lecie Rzeczypospolitej Mosińskiej festynem dla mieszkańców.