Powitanie Nowego Roku

Szanowni Mieszkańcy Gminy Mosina,

Sylwester i Nowy Rok to czas radosnych spotkań z  rodziną i znajomymi, dlatego chcemy, aby każdy mógł spędzić go w gronie osób mu bliskich  i według planów, jakie na ten wyjątkowy wieczór ma przygotowane: czy to na balu, domówce czy wyjeździe.

Biorąc jednak pod uwagę, że lubimy razem świętować, Gmina Mosina przygotowała nieco inne niż zwykle powitanie Nowego Roku.

Serdecznie zapraszam Państwa na galę noworoczną, która odbędzie się  18 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00 w Hali Widowiskowej OSIR, przy ul. Krasickiego w Mosinie.

W części artystycznej  odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu Movi Glam Orchestra oraz solistów, w którym usłyszymy największe przeboje muzyki filmowej. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców zachęcam do udziału i odbioru bezpłatnych zaproszeń, które będą dostępne  w Mosińskim Ośrodku Kultury.

O szczegółach poinformujemy  wkrótce.

/-/ Przemysław Mieloch

Burmistrz Gminy Mosina

AKTUALIZACJA: ZAPRASZAMY PO ODBIÓR WEJŚCIÓWEK OD 2 STYCZNIA 2020r. DO MOSIŃSKIEGO OŚRODKA KULTURY W GODZINACH PRACY.

Informujemy, że podczas koncertu noworocznego organizowanego w dniu 18.01 br w Mosinie, fundacja "Niesiemy Nadzieję" będzie prowadziła zbiórkę środków na zakup leków dla swoich podopiecznych, ktorzy borykaja się z bardzo poważnymi chorobami jak rdzeniowy zanik miesni, mukowiscydoza, porażenie mózgowe i innymi. Środki zbierane będą do puszek. 

Strona fundacji www.niesiemynadzieje.pl