Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mosinie

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.  

Jurek Owsiak o Mosinie i dla Mosiny!

Program 30. Finału WOŚP w Mosinie - 30 stycznia 2022 r.

Program Finału WOŚP w Mosinie

8 Bieg Zimowy w ramach WOŚP odbędzie się w 30 stycznia 2022 roku - zapisy do 19 stycznia na stronie osirmosina.pl ZAPRASZAMY!

 8 Bieg Zimowy po WPN - WOŚP

Zapraszamy na aukcje Allegro - WOŚP Mosina TUTAJ
Na aukcjach m.in.:

Zestaw od Gminy Mosina! Wybierz się na wycieczkę do Gminy Mosina, położonej 18km na południe od Poznania. Odwiedź ciekawe punkty turystyczne:  Pałac w Rogalinie, Rogaliński Park Krajobrazowy czy Wielkopolski Park Narodowy. Spędź aktywnie czas! Na tę wycieczkę mamy dla Ciebie termiczny kosz - idealny na piknik lub zakupy na lokalnym targu! Do kosza spakowaliśmy dla Ciebie : mapę z opisem naszych lokalnych atrakcji, bidony na wodę, kocyk, worek podróżny, torbę bawełnianą, parasol oraz czapkę. Jeśli wybierzesz się na zakupy na lokalnym targu nie zapomnij zrobić listy zakupów na naszym notesie. Dla najmłodszych mamy skakankę, bierki i lizaki. Dodatkowo dorzucamy kalendarz na 2022 rok, bo wszystko warto najpierw porządnie zaplanować!