Mapa letnich atrakcji wokół Poznania

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna w ramach akcji #wracamydogry, kontynuuje działania mające na celu wsparcie branży turystycznej oraz zachęcenie mieszkańców Poznania i okolicznych gmin do wypoczynku w kraju.

Mapa letnich atrakcji wokół Poznania to kolejna inicjatywa PLOT.
Obejmuje ponad 100 pomysłów na wakacyjne wycieczki wokół Poznania: samodzielnie, z przyjaciółmi albo z dziećmi. Wsród wszystkich propozycji wiele dotyczy Gminy Mosina.

Kliknij w mapę

Jak podają autorzy projektu:

" Mapa zawiera zestaw różnorodnych inspiracji, podzielonych tematycznie (listę można wyświetlić używając przycisku w lewym górnym rogu). Rodzice z dziećmi (choć nie tylko) mogą skorzystać z propozycji aktywnego spędzania czasu, na pewno chętnie też wyruszą na trasy gier turystycznych. Miłośnikom spacerów proponujemy atrakcyjne miejsca wśród lasów, nad rzekami i jeziorami. Oczywiście latem nie mogło też zabraknąć pomysłów na różne wodne szaleństwa. Kolejny zestaw to oferta najciekawszych muzeów - propozycja zdecydowanie nie tylko na deszczowe dni. Mapę uzupełnia lista atrakcji mniej oczywistych, choć wcale nie mniej ciekawych."

Zapraszamy do zwiedzania okolic i aktywnego letniego wypoczynku.

Oprac. Referat Promocji i Kultury

źródło: http://www.poznan.travel/