Sukces Stowarzyszenia „Lepsze Daszewice”

Stowarzyszenie „Lepsze Daszewice” znalazło się w gronie laureatów prestiżowego konkursu realizowanego w ramach Rządowego Programu „Moc Małych Społeczności”, prowadzonego pod hasłem: „Odporne, zintegrowane społeczności lokalne”.

Doceniony projekt pt. „Integracja Społeczności Daszewic dla bezpieczeństwa żywnościowego i wzmacniania więzi lokalnych” otrzymał dofinansowanie, co oznacza, że już niebawem w Daszewicach rozpoczną się działania służące integracji mieszkańców, budowaniu lokalnych relacji i wzmacnianiu poczucia bezpieczeństwa – także w kontekście dostępu do żywności.

Wniosek został przygotowany we współpracy z Kołem Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „Głos Daszewic”. To przykład doskonałej współpracy i zaangażowania mieszkańców, którym zależy na rozwoju swojej miejscowości.

To wielki sukces społeczności Daszewic, a zarazem dowód na to, że wspólne inicjatywy, determinacja i dobrze przygotowane projekty mogą przynieść realne korzyści. Przed organizatorami intensywny czas – ambitne działania, ważne cele i wiele okazji do integracji.

Gratulujemy i z dumą kibicujemy dalszym krokom!
AL