Relacje

Data opublikowania: 2020-10-12

Mosina zwycięża z liderem I Ligi Futsalu!

11 paździrnika 2020 roku w Sierakowicach zespół amRACK CRB Mrówka UKS ORLIK MOSINA pokonał dotychczasowego lidera I Ligi Futsalu drużynę We-Met Futsal Club Kamienica Królewska.

Mecz od samego początku miał szybki i emocjonujący przebieg. Nasza drużyna już w 4. minucie objęła prowadzenie. Trzy minuty później samobójcze trafienie mosińskich piłkarzy doprowadziło do remisu, by w 8. minucie ponownie wyjść na prowadzenie. Ostateczniee pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla naszego zespołu.

Po zmianie stron piłkarze z Mosiny zdecydowanie dominowali. Po wyrównaniu stanu meczu na 3:3, bramki strzelali już tylko nasi zawodnicy. Druga połowa zakończyła się wynikiem 7:3 dla amRACK CRB Mrówka UKS ORLIK MOSINA i tym samym zwycięstwem nad liderem I Ligi Futsalu.

Dzięki wygranej zespół z Mosiny awansował na 4. pozycję w tabeli, a gospodarze spadli na 2. miejsce ustępując miejsca niepokonaej jeszcze w tych rozgrywkach Legii Warszawa.

Wynik:

WE-MET FUTSAL CLUB KAMIENICA KRÓLEWSKA  - AMRACK CRB MRÓWKA UKS ORLIK MOSINA 3:7

Bramki:

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

7' sam.

16' Damian Konkel

22' Sebastian Hinca

AMRACK CRB MRÓWKA UKS ORLIK MOSINA

4' Łukasz Pieczyńśki

8' Serhii Chamukha

12' Daniel Lebiedziński

23' Serhii Chamukha

25' Daniel Lebiedziński

30' Serhii Chamukha

40' Serhii Chamukha

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA WIĘCEJ!

Pozostałe Relacje
2024-03-26

Sprawozdanie Burmistrza Gminy Mosina

Już dziś o godz. 16:00 w sali MOK przy ul. Dworcowej 4 odbędzie się CII Sesja Rady Miejskiej w Mosinie.

Wśród 16 finalistów z całej Wielkopolski znalazły się dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Adama Wodziczki w Rogalinku.

Na terenie Gminy Mosina jest zarejestrowanych 10 Kół Gospodyń Wiejskich oraz 3 są w trakcie tworzenia.

Z okazji szacownego Jubileuszu, życzymy Pani Jadwidze dużo zdrowia i pogody ducha!

Koła Gospodyń Wiejskich i Środowiskowy Dom Samopomocy z naszej gminy wyróżnieni w konkursie kulinarnym "Na Wielkanocnym Stole".

Wystawa plenerowa „Śnili o wolności – ziemia mosińska w drodze do Niepodległej”.