fb

Relacje

Data opublikowania: 2018-01-16

Zawodnicy UKS Fighters Mosina kolejny raz na podium

W sobotę i niedzielę nasi Fighterzy rywalizowali w zawodach Pucharu Polski Swarzędz Cup 2018. Pierwszego dnia turnieju srebrny medal w kategorii kadeta zdobyła Tatiana Tomczak, w niedzielę brązowy krążek w młodzikach wywalczyła Wiktoria Wośkowiak. Mniej szczęścia tym razem miała męska część ekipy w składzie: Sergiusz Wojciechowski, Szymon Pluskota, Sebastian Toniński i Hubert Majewski, której reprezentanci zajęli tym razem miejsca poza strefą medalową.

Mariusz Tomczak

Pozostałe Relacje
2018-02-18

Opowiem Ci o miłości

Walentynkowy wieczór w Salonie Poetyckim Galerii Miejskiej w Mosinie.

Nowa wystawa w Galerii Miejskiej w Mosinie - malarstwo Adama Gillerta.

Nowa książka mosińskiej autorki Wiesławy Szubargi.

Wystawa w Izbie Muzealnej w Mosinie opowiada historię pożegowskich rodzin.

Relacja z turnieju Mistrzostwa Wielkopolski w Futsalu U -14 w Szamotułach.

W sobotę i niedzielę nasi Fighterzy rywalizowali w zawodach Pucharu Polski Swarzędz Cup 2018.