fb
Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".

Granice obwodów szkół

Granice obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Mosina dla dzieci urodzonych w roku 2011.

 

Lp.

Nazwa szkoły

Adres

Obwód

 

1.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

 

ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina

miejscowość Mosina, ulice: Aleksandra Fredry, Alfreda Szklarskiego, Aliny i Czesława Centkiewiczów, Bronisława Malinowskiego, Budzyńska, Bukowa, 25 Stycznia, Cedrowa, Chodkiewicza, Chopina, Czajkowskiego, Czarnokurz, Feliksa Stamma, Fiedlera, Garbarska, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Harcerska, Henryka Łasaka, Huberta Wagnera, Ireny Jurgielewiczowej, Janusza Domagalika, Janusza Kusocińskiego, Jana Matejki, Jarzynowa, Jeziorna, Kalinowa, Kanałowa, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Górskiego, Kilińskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krańcowa, Krotowskiego, Krótka, Leśna,  Łazienna, Mariana Obsta, Mariana Brandysa, Marii Kownackiej, Marii Kuncewiczowej, Mickiewicza, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki, Niezłomnych, Nizinna, Nowowiejskiego, Olchowa, Osiedlowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piotra Mocka, plac 20 Października, Platanowa, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich, Pożegowska, Poznańska, Prusa, Reja, Reymonta, Rzeczypospolitej Mosińskiej, Sienkiewicza, Skrzynecka, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Marusarza, Strzelecka: do nr 92   (parzyste), Strzelecka: do nr 41  (nieparzyste), Studzienna, Strzałowa,  Szosa Poznańska, Szkolna, Szyszkowa, Świerkowa, Tadeusza Ślusarskiego, Tylna, Wąska, Wiejska, Wieniawskiego, Wincentego Różańskiego, Wierzbowa, Władysława Komara, Wodna, Wysoka, Zieleniec oraz miejscowości: Baranowo, Baranówko, Bogulin, Jeziory, Krajkowo, Sowiniec, Sowinki, Żabinko

 

2.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie

ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina

miejscowość Mosina, ulice: Agrestowa, Akacjowa,  Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa,  Czarnieckiego, Czereśniowa, Czwartaków, Dąbrowskiej, Dembowskiego, Dębowa, Długa, Dworcowa,  Farbiarska, Gałczyńskiego, Grabowa, Gruszkowa, Jabłkowa, Jagodowa, Jarosława Iwaszkiewicza, Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Krosińska, Kwiatowa, Stanisława Lema, Leszczyńska:  do nr 34 (parzyste), Leszczyńska:   do nr 47 (nieparzyste), Leśmiana, Łąkowa, Marcinkowskiego, Morelowa, Mostowa, Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Obrzańska, Piaskowa, Podgórna, Janiny Porazińskiej, Porzeczkowa, Poziomkowa, Ptasia, Rzeczna, Skrajna, Słoneczna, Sosnowa, Sowiniecka, Sowińskiego, Leopolda Staffa, Szpakowa, Bruno Schulza, Śliwkowa, Śremska, Tadeusza Boya- Żeleńskiego, Targowa, Topolowa,  Torowa do nr 23, Juliana Tuwima, Wawrzyniaka, Wiatrowa, Wiosny Ludów, Witolda Gombrowicza, Wiśniowa, Wrzosowa, Józefa Wybickiego, Żeromskiego oraz miejscowość Krosno, ulice: Kwiatowa, Nadleśna, Słoneczna, Sosnowa

3.

Szkoła Podstawowa
w Pecnej

Siedziba szkoły: ul. Szkolna 19, 62-053 Pecna,

 

ul. Główna 20, 62-053 Pecna

miejscowość Pecna, Konstantynowo oraz Drużyna, Nowinki, Borkowice dla dzieci urodzonych w roku 2011 i młodszych

4.

Szkoła Podstawowa im. 15. Pułku Ułanów Poznańskich w Zespole Szkół w Krośnie

 

Siedziba szkoły: ul. Główna 43,  62-050 Krosno,

 

ul. Krasickiego 16, 62-050 Mosina

Krosno (z wyłączeniem ulic: Kwiatowa, Nadleśna, Słoneczna, Sosnowa), Drużyna, Nowinki, Borkowice (dla dzieci urodzonych do roku 2010 łącznie) oraz  Mosina obszar między ul. Strzelecką, ul. Leszczyńską i linią kolejową Poznań-Wrocław od ulic: Skrytej i Jaworowej włącznie obejmujący następujące ulice: Adama Asnyka, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cisowa, Głogowa, Henryka Siemiradzkiego, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Juliana Ursyna Niemcewicza,  Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Krasickiego, Królowej Jadwigi, Leona Wyczółkowskiego, Mieszka I, Ogrodowa, Skryta, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Strzelecka od nr 94 (parzyste), od nr 43 (nieparzyste), Torowa od nr 24, Władysława Łokietka, Władysława Strzemińskiego, Wojciecha Kossaka, Zofii Stryjeńskiej

5.

Szkoła Podstawowa „Pod Lipami” w Krosinku

Siedziba szkoły: ul. Wiejska 43,  62-050 Krosinko,

 

ul. Szkolna 4, 62-050 Dymaczewo Stare

– miejscowości Krosinko i Mosina: ul. Jacka Malczewskiego, Jana Cybisa, Katarzyny Kobro oraz miejscowości Bolesławiec, Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare, Ludwikowo

6.

Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki
w Rogalinku

ul. Poznańska 19
62-022 Rogalinek

miejscowości: Rogalinek, Sasinowo

7.

Szkoła Podstawowa
w Rogalinie

ul. Poznańska 2, 62-022 Rogalin

miejscowości: Rogalin, Mieczewo, Radzewice, Świątniki

8.

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
w Czapurach

ul. Poznańska 78 61-160 Czapury

miejscowości: Czapury, Babki, Wiórek, Głuszyna Leśna, Kubalin

 

9.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Daszewicach

ul. Szkolna 16, 61-160 Daszewice

miejscowość Daszewice oraz dla uczniów klas VII ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Czapurach

 

 

 

 

Dla Mieszkańca
najczęściej czytane